Ogłoszenia duszpasterskie

DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

20 czerwca 2021 roku

1.   Dzisiejsza niedziela jest Światowym Dniem Migranta i Uchodźcy. W naszych modlitwach polecamy Bogu tych, którzy musieli opuścić swój kraj z obawy przed prześladowaniem.

2.   Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele od poniedziałku do piątku, po Mszy Świętej wieczornej. 

3.   Jutro w Kościele wspomnienie świętego Alojzego Gonzagi.

4.   W środę, 23 czerwca przypada Dzień Ojca. W tym dniu zapraszam na Mszę Świętą wieczorną wszystkich Ojców i wszystkie dzieci, na wspólną modlitwę.

5.   W czwartek, 24 czerwca w Kościele Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Msze Święte w tym dniu o godz. 12.00 i 18.00.

6.   Wszystkie dzieci szkolne, nauczycieli i Rodziców zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę Świętą o godz. 10.30, podczas której podziękujemy Panu Bogu za ten trudny Rok Szkolny. Również w przededniu wypoczynku wakacyjnego polecać będziemy Panu Bogu dzieci i młodzież, prosząc o bezpieczny wypoczynek.

7.   „Bóg zapłać” rodzinom z ulicy Jaworowej za przygotowanie świątyni na dzisiejsza niedzielę. Rodziny mieszkające przy ulicy Szkolnej proszę o przygotowanie świątyni na najbliższą niedzielę.

8.   W pracach przy rozbudowie naszej świątyni wykonywana jest konstrukcja zadaszenia wieży i przygotowywane jest zadaszenie nad kaplicą przedpogrzebową. Dziękując za systematyczne ofiary od Parafian, warto pamiętać, że wciąż aktualna jest prośba o nowych Ofiarodawców.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: Zapowiedź trzecia         

Tomasz Lizurej, l. 30, zam. Truskolasy

Kinga Kowalczyk, l. 26, zam. Czarny Las       

                                        

                 ksiądz Andrzej Iglicki – proboszcz parafii